Dla kotów - oferujemy 2 warianty pobytu w naszym hotelu:

1/ Duży pokój/salon kot może korzystać ze wszystkich mebli umieszczonych w salonie oraz kontakt z innymi kotami, co może go narazić na zarażenie się chorobami przez innego kota, który może być nosicielem choroby. Tylko dla kotów łagodnych lubiących towarzystwo i nie agresywnych do ludzi i innych kotów.

Cena:

- za 1 dobę - 100,00zł 

- za 2 doby - po 60,00zł za 1 dobę

- 3 i więcej dób po 50,00zł za 1 dobę

2/ W umeblowanym pokoju, kot ma dostęp do całego pokoju i może leżeć w łóżku, w fotelu lub w swoim posłaniu, chodzić po półkach, ma spokój, swój teren  i nie jest narażony na podrapania, pogryzienia i choroby.

Cena:

- za 1 dobę - 100,00zł 

- za 2 doby - po 80,00zł za 1 dobę

- 3 i więcej dób po 60,00zł za 1 dobę

 W obu wariantach koty mają stały dostęp do wody, a karmienie i kuwetowanie jest ściśle wg zaleceń właściciela brak możliwości wyprowadzania kotów na zewnątrz, nawet jeśli jest nauczony wychodzenia na smyczy.

Obu wariantach nie ma możliwości przebywania w pokojach innych zwierząt takich jak psy i małe zwierzęta np. króliki, gryzonie, karwie domowe, ptaki.

W Hotelu zawsze jest osoba pilnująca, ale nie każda osoba jest upoważniona do przyjmowania lub wydawania zwierząt, dlatego zawsze warto umówić się konkretnie na godzinę przed przywiezieniem lub odebraniem kota.

Możliwość przywiezienia kota do hotelu i odwiezienia go do domu za odpłatnością przez nasz Nebowóz